10.ročník středoškolské soutěže

Výsledky 13.kola

Celostátní kolo

pořadí

Jméno studenta

škola

náhled

projekt

1. místo

Pavel Krpec

SPŠS Ostrava

Pavel Krpec

stáhnout PDF

2. místo

Jan Zima

SPŠS Hradec Králové

Jan Zima
stáhnout PDF

3. místo

Nicolle Plšková

SPŠ stavební Brno, Kudelova

Nicolle Plšková

stáhnout PDF

 

Jihozápadní Čechy

pořadí

Jméno studenta

škola

náhled

projekt

1. místo

Magdalena Beáta Jánská

VOŠ a SPŠS Volyně

Magdalena Beáta Jánská

stáhnout PDF

2. místo

Miroslav Faist

SPŠS Plzeň

Miroslav Faist

stáhnout PDF

3. místo

Jakub Machart

SOŠ a SOU Písek

Jakub Machart

stáhnout PDF

Praha a SVČ

pořadí

Jméno studenta

škola

náhled

projekt

1. místo

Jakub Audrlický

SPŠS Hradec Králové

Jakub Audrlický

stáhnout PDF

2. místo

Anuar Rachapov

SPŠS a SOŠ stavební a technická Ústí nad Labem

Anuar Rachapov

stáhnout PDF

2. místo

Martin Černý

SPŠS Liberec

Martin Černý

stáhnout PDF

3. místo

Jan Zima

SPŠS Hradec Králové

Jan Zima

stáhnout PDF

Severní Morava

pořadí

Jméno studenta

škola

náhled

projekt

1. místo

Pavel Krpec

SPŠS Ostrava

Pavel Krpec

stáhnout PDF

2. místo

neuděleno

 

 

3. místo

neuděleno

 

 

JižníMorava

pořadí

Jméno studenta

škola

náhled

projekt

1. místo

Lukáš Kumpan

Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín

Lukáš Kumpan

stáhnout PDF

2. místo

Erik Daško

Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín

Erik Daško

stáhnout PDF

3. místo

Nicolle Plšková

SPŠ stavební Brno, Kudelova

Nicolle Plšková

stáhnout PDF

Celostátní kolo

pořadí

Jméno studenta

škola

projekt

1. cena

Lenka Haasová

SPŠS Opava

stáhnout PDF

2. cena

Michal Horák

SPŠS Plzeň

stáhnout PDF

3. cena

Vladimír Krystyn

SPŠS Valašské Meziříčí

stáhnout PDF

Jihozápadní Čechy

pořadí

Jméno studenta

škola

projekt

1. cena

Michal Horák

SPŠS Plzeň

stáhnout PDF

2. cena

Šimon Bürger

SOŠ a SOU Písek

stáhnout PDF

3. cena

Jaroslav Hadáček

SOŠ a SOU Písek

stáhnout PDF

Praha a SVČ

pořadí

Jméno studenta

škola

projekt

1. cena

Samir Esselmouni

VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín

stáhnout PDF

2. cena

Klára Bubeníková

SPŠS Liberec

stáhnout PDF

3. cena

Eliška Blahová

VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín

stáhnout PDF

Jižní Morava

pořadí

Jméno studenta

škola

projekt

1. cena

Lenka Haasová

SPŠS Opava

stáhnout PDF

2. cena

Věra Kollarczyková

SPŠS Opava

stáhnout PDF

3. cena

Vladimír Krystyn

SPŠS Valašské Meziříčí

stáhnout PDF

Severní Morava

pořadí

Jméno studenta

škola

projekt

1. cena

Vít Haresta

SPŠS Brno, Kudelova

stáhnout PDF

2. cena

David Barič

SPŠS Brno, Kudelova

stáhnout PDF

3. cena

Břetislav Novák

SPŠS Brno, Kudelova

stáhnout PDF