Stánek Ytongu na veletrhu FOR PASIV získal ocenění Top Expo

Na letošním veletrhu For Pasiv se stavební systém Ytong představil s inovovaným fragmentem domu. Kromě velkého zájmu veřejnosti se výstavní expozice dočkala také ocenění Top Expo za koncepci naší prezentace.

„Toto ocenění získáváme již podruhé, o to je pro nás hodnotnější. Poděkování patří především kolegyním a kolegům, kteří celý koncept stánku navrhli, připravili a vlastními silami také postavili. Díky jim se nám na ploše 40 m² podařilo vytvořit velice zdařilý fragment hrubé stavby domu, na kterém jsme všem zájemcům o výstavbu domu mohli předvést výhody kompletního systému Ytong. Odměnou nám byl enormní zájem odborné veřejnosti a také budoucích stavitelů rodinných domů, kdy v některých chvílích byl fragment i techničtí poradci doslova v obležení,“ říká k tomuto úspěchu vedoucí marketingu Luděk Suchomel.

Fragment představoval jednovrstvé řešení stěny bez zateplování, letos navíc doplněné o ukázky vnějších a vnitřních povrchových úprav pomocí systémových doplňků. Zájemci, kteří by se rádi seznámili s kompletním systémem v praxi, si mohou podobný fragment prohlédnout také na místech trvalé expozice v Brně v Centru designu na Kaštanové a výstavišti v Českých Budějovicích. Po domluvě lze také navštívit naše centrum v Ostravě.