Xella Dialog – konference odborníků s novým názvem a poprvé on-line

Také letos se můžete setkat s inovacemi a trendy ve stavebnictví, stačí být 22. října od 14.00 hodin online.  Přidáte se k nám odkudkoli a uvidíte reportáže z několika staveb Česka i Slovenska, na kterých si představíme aktuální vývoj ve stavebnictví. Díky moderované diskusi s odborníkem ve studiu se můžete zapojit i vy.

Změna je přínosná nejen kvůli aktuální pandemické situaci, ale také vzhledem k efektivitě vašeho času – reportáže vás rychle dostanou k lidem a místům z různých koutů Česka a Slovenska. Letošními tématy bude velkoformátová výstavba – podíváte se na její výsledky u bytových domů, ale také individuálních projektů rodinné výstavby. Další novinkou je Blue.Sprint, způsob BIM plánování a jeho přínos v úsporách času i financí. Tématu masivní šikmé střechy a jejím konstrukcím se budeme věnovat u zajímavé realizace – přístavba atelieru v historickém stavení. Tématu projektování podle norem věnujeme blok zaměřený na nejčastější typy projektů rodinných domů, které je splňují. Připomeneme si také bezkonkurenční použití vnitřního zateplení Multipor u památkově chráněných objektů.

Letošní ročník provází také změna názvu – znamená zejména to, že naše ucelené řešení zahrnuje nejen původní systém pórobetonových tvárnic značky Ytong, ale má mnohem širší možnosti spojením se Silkou, Multiporem, ale také velkoformáty a službami od poradenství až po digitální plánování.

Registrovat se můžete zde: www.xella-dialog.cz

 

 

Xella Dialog 2020