Ytong na veletrhu  For Arch ukáže, jak sfouknout dům na jedničku

Kompletní stavební systém Ytong se představí i na letošním For Archu. OD 19. do 23. září v areálu Pražského výstaviště bude k vidění zděný fragment domu s veškerými prvky včetně novinek. Odborní  poradci se podělí o své zkušenosti  v doprovodných přednáškách a zaměří se zejména na tématiku svépomocné výstavby.

Základem prezentace Ytongu bude i letos kompletní řez domem, kde návštěvníci uvidí veškeré inovativní prvky systému  včetně střechy a doplňků pro povrchové úpravy.  Představí tak ucelené řešení stěny z materiálů od jednoho výrobce, včetně vnější a vnitřní omítky i stěrky. Fragment doplní i další novinky posledního roku, jako je žaluziový kastlík či schodišťová konzola. Podrobně zde bude představena také zakládací tvárnice Ytong Start,  vhodná i pro optimální založení zdiva i z dalších zdicích systémů, včetně keramických tvárnic.

Přímo na místě prezentace budou odborní poradci Ytongu poskytovat poradenství k materiálu i konzultace k materiálovému řešení projektů návštěvníků.  Budou zde také probíhat pravidelné ukázky zdění, kotvení a dalšího zpracování systémových produktů. V doprovodném programu se zástupci Ytongu objeví s přednáškami na téma svépomocné výstavby. Díky oblibě systému u svépomocných stavebníků znají podrobně limity a možnosti těchto realizací a orientují se v aktuální legislativě.

Součástí veletrhu bude i finále soutěže učňů ve zdění ze systému Ytong,  které proběhne 20.září. od 8 do 11,30 hodin v hale 6. Prezentace společnosti se po celou dobu veletrhu nachází v hale 1 na stánku A13, kde techničtí poradci poskytují veškeré odborné informace veřejnosti, a také zde probíhají praktické ukázky zdění.

Pozvánka na Forarch 2017