Ytong zve odborníky k Dialogu o technologiích rychlé výstavby!

Zajímá vás, jak lze zrychlit a zefektivnit výstavbu a současně dodržet veškeré normy? Potkejte se v Praze, Ostravě a Brně na odborné konferenci se zástupci výrobce systému Ytong, který investuje do inovací a technologií. Dozvíte se řadu praktických informací, včetně několika přelomových novinek pro velkou výstavbu.

Současným tématem ve stavebnictví je rychlost a efektivita. Každé zrychlení a zjednodušení procesů na stavbě, úspora pracovních sil znamená snížení nákladů. Současně však zůstávají ty nejvyšší požadavky na kvalitu, přesnost výstavby a dodržení často velmi přísných norem. Ytong Dialog nabídne odborné veřejnosti několik možností, jak těchto cílů dosáhnout.

Představíme vám nové příčkové panely Ytong a velkoformátové tvárnice Ytong Jumbo a Silka Tempo, včetně zkušeností z referenčních staveb. Ukážeme vám na konkrétních příkladech, jak si zjednodušit práci při projektování detailů a představíme naše rozšířené služby. Dozvíte se o zdravém a zároveň rychlém a efektivním zateplování pomocí minerálních izolačních desek Multipor. Přineseme také odpovědi na nejčastěji kladené odborné dotazy našim technikům.

Chcete vést s námi dialog o efektivním projektování i rychlém stavění? Vyberte si, jestli to bude Praha, Ostrava či Brno a podívejte se na podrobný program na www.ytong-dialog.cz.

Těšíme se na vaši účast!