Ytong zve zájemce o úsporné bydlení na For Pasiv 2019 a nabízí mimořádnou prodejní akci

Na sedmém ročníku veletrhu For Pasiv 2019 se od 7. do 9. února na pražském výstavišti PVA Expo Praha představí nejnovější řešení nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb. Společnost Xella najdete v hale 2 a můžete si prohlédnout stavební fragment, na kterém vám techničtí poradci předvedou kompletní systém Ytong, vápenopískové zdivo Silka a zateplení Multipor. Po dobu veletrhu je možné využít výjimečné akční nabídky zakoupení materiálu.

Na fragmentu návštěvníci uvidí kromě zdiva také další možnosti systému – jeho součástí budou schody, masivní střecha vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy a stěna obsahující vzorky jednotlivých prvků systému Ytong. Součástí expozice je také několik variant vnějšího zdiva – jak jednovrstvého bez zateplení, tak varianty s využitím zateplení minerálními tepelněizolačními deskami Multipor.

Budou jim zde dispozici techničtí poradci, kteří doporučí řešení nízkoenergetického, nulového nebo pasivního domu s využitím zdiva Ytong podle jejich nároků na vlastnosti budoucího domu. Předvedeny budou i systémové vnější i vnitřní omítky a jejich aplikace.

Pozvánka For PASIV 2019

Pozvánku na veletr FOR PASIV 2019 můžete stáhnout zde...