Získali jsme nejprestižnější PR cenu

Získali jsme nejprestižnější PR cenu

Slavíme! Za náš projekt Dům za 24 hodin jsme ve čtvrtek 29.5. získali prestižní ocenění Golden Sabre Awards v kategorii Střední a východní Evropa.

Tento projekt s námi uskutečnila stavební společnost DK1 a komunikační agentura Neopublic Porter Novelli. Do nejprestižnější soutěže v oblasti public relation SABRE (Superior Achievement in Branding and Reputation) se v letošním, 26. ročníku, přihlásilo přes dva tisíce prací. Ocenění si odneslo 200 projektů a Dům za 24 hodin získal Golden Sabre jako jediná práce z České republiky. Dům za 24 hodin si získal pozornost i poroty České ceny za Public Relations. V osmém ročníku této soutěže se umístil na druhém místě v kategorii Průmysl.

O projektu Xella Dům za 24 hodin

Stavební firma DK1 se pustila do přípravných prací a v Bolaticích u Opavy postavila hrubou stavbu rodinného domu o rozloze téměř 144 m² včetně přístřešku a terasy za pouhých 24 hodin. Základní stavební „kámen“ byl položen v pondělí 17. září v 8.00 hod. a hrubá stavba byla dokončena přesně do jednoho dne. O měsíc později se do domu stěhovali jeho šťastní majitelé.