Řešení pro nástavby

Dokonalé prostory pro bydlení

Přímo pro střešní nástavby jsou určeny lehké tvárnice Ytong P1,8-300, které garantují jedinečné mikroklima i v horkém létě a minimální zátěž pro stávající stavbu. Tvárnice Ytong P1,8-300 také vynikají tepelněizolačními vlastnostmi – hrubou stavbu už není nutné zateplovat.

  • Minimální zatížení stavby
  • Výjimečný tepelný komfort
  • Rychlá realizace

Kde jiné zdivo neuspěje

Nástavby z tvárnic Ytong P1,8-300 nezatíží konstrukční systém domu a přitom vytváří plnohodnotné prostory s příjemným vnitřním klimatem a minimálními náklady na vytápění.

Bez komplikací a rizik

Tím, že odpadá potřeba vnějšího zateplení, výrazně se zjednodušuje projekt i realizace nástaveb. Nové zdivo je možné plynule navázat na stávající obvodové stěny a jednoduše napojit i povrchové fasádní úpravy.

Jedinečné vnitřní klima

Bezkonkurenční hygienická a zdravotní nezávadnost a schopnost přirozeně regulovat vlhkost vzduchu v interiéru dělají z tvárnic Ytong P1,8-300 ideální materiál pro stavby s vysokými požadavky na kvalitu mikroklimatu.

Šetří čas i peníze

Rychlost, přesnost a stavební produktivita snižují čas i náklady stavby na minimum a činí z něj ideální řešení pro každého investora.

Tip pro dokonalé podkroví

Ideálním zakončením nástaveb z pórobetonu Ytong P1,8-300 jsou střešní panely Ytong s vnější izolací Ytong Multipor. Vykazují minimální hmotnost, extrémní izolační parametry i potřebnou tepelnou akumulaci. Nástavby z pórobetonu Ytong P1,8-300 jsou zárukou pohodlí v zimě i při letních vedrech. V případě zájmu, prosím kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří Vám rádi sdělí bližší informace, či Vám pomohou s výběrem materiálu Ytong.