Středoškolská soutěž

Podporujeme mladé studenty středních průmyslových škol se stavebním zaměřením, pro které každoročně vyhlašujeme studentskou soutěž o nejlepší studentský projekt rodinného nebo bytového domu s využitím systému Ytong.

Zapálení studenti třetích a čtvrtých ročníků středních škol, kteří se zapojí do naší soutěže, si mohou na praktickém příkladu vyzkoušet svůj um, dovednosti a kreativitu v přípravě a následné vizualizaci projektu rodinného či bytového. V případě, že studenti se svým originálním projektem v nabité konkurenci uspějí a umístí se mezi třemi nejlepšími, čekají je velmi zajímavé finanční odměny a certifikát o účasti v soutěži!

Cíl soutěže:

Cílem soutěže je pomoc budoucím stavitelům a projektantům z řad středoškolských studentů, využít svých teoretických znalostí v praktickém návrhu a nechat je nahlédnout pod pokličku práce v projektových kancelářích.


13. ročník studentské soutěže Ytong

Předmět soutěže
Předmětem soutěže je ročníkový projekt rodinného nebo bytového domu nebo občanské výstavby.

Vyhrát můžete v celostátním kole až 10 000 kč, v celostátním kole odměny i pro školy vítězů.

Výsledky 13.kola

Celostátní kolo

pořadí

Jméno studenta

škola

náhled

projekt

1. místo

Pavel Krpec

SPŠS Ostrava

Pavel Krpec

stáhnout PDF

2. místo

Jan Zima

SPŠS Hradec Králové

Jan Zima
stáhnout PDF

3. místo

Nicolle Plšková

SPŠ stavební Brno, Kudelova

Nicolle Plšková

stáhnout PDF

 

Jihozápadní Čechy

pořadí

Jméno studenta

škola

náhled

projekt

1. místo

Magdalena Beáta Jánská

VOŠ a SPŠS Volyně

Magdalena Beáta Jánská

stáhnout PDF

2. místo

Miroslav Faist

SPŠS Plzeň

Miroslav Faist

stáhnout PDF

3. místo

Jakub Machart

SOŠ a SOU Písek

Jakub Machart

stáhnout PDF

Praha a SVČ

pořadí

Jméno studenta

škola

náhled

projekt

1. místo

Jakub Audrlický

SPŠS Hradec Králové

Jakub Audrlický

stáhnout PDF

2. místo

Anuar Rachapov

SPŠS a SOŠ stavební a technická Ústí nad Labem

Anuar Rachapov

stáhnout PDF

2. místo

Martin Černý

SPŠS Liberec

Martin Černý

stáhnout PDF

3. místo

Jan Zima

SPŠS Hradec Králové

Jan Zima

stáhnout PDF

Severní Morava

pořadí

Jméno studenta

škola

náhled

projekt

1. místo

Pavel Krpec

SPŠS Ostrava

Pavel Krpec

stáhnout PDF

2. místo

neuděleno

 

 

3. místo

neuděleno

 

 

JižníMorava

pořadí

Jméno studenta

škola

náhled

projekt

1. místo

Lukáš Kumpan

Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín

Lukáš Kumpan

stáhnout PDF

2. místo

Erik Daško

Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín

Erik Daško

stáhnout PDF

3. místo

Nicolle Plšková

SPŠ stavební Brno, Kudelova

Nicolle Plšková

stáhnout PDF

Archív středoškolské soutěže

Výsledky 12. ročníku
Výsledky 11. ročníku
Výsledky 10. ročníku
Výsledky 9. ročníku
Výsledky 8. ročníku
Výsledky 7. ročníku
Výsledky 6. ročníku
Výsledky 5. ročníku
Výsledky 4. ročníku