Služby Ytong

Služby poskytované k výrobkům Ytong, Silka a Multipor

Uvažujete o nákupu stavebního systému Ytong či Silka na váš dům? Chcete svůj dům zrekonstruovat či zateplit minerálními deskami Multipor? K nákupu materiálu vám poskytneme prvotřídní služby. Přesně spočítáme, kolik materiálu budete potřebovat, zboží dopravíme, založíme rohy vaší stavby či Vás zaškolíme, zapůjčíme profesionální nářadí a také bezplatně poradíme.

Bezplatné nacenění vašeho projektu

Bezplatné nacenění vašeho projektu

Zašlete nám projekt rodinného domu a my vám zpracujeme nejvýhodnější řešení a cenovou nabídku na míru.

 
Doprava materiálu

Doprava materiálu

Zajistíme dopravu stavebního materiálu Ytong z výrobního závodu přímo k vám na stavbu.

 
Založení rohů zdiva

Založení rohů zdiva

Využijte služby bezplatného založení rohů první řady tvárnic profesionálními Ytong mistry.

 
Odborné technické poradenství

Odborné technické poradenství

Ve fázi plánování i v průběhu samotné stavby domu vám naši techničtí poradci poskytnou telefonické i osobní konzultace nejen v kanceláři, ale i přímo na vaší stavbě.

 
Kladečské plány stropů a střech

Kladečské plány stropů a střech

Máte zájem o vyhotovení kladečských plánů? Zpracujeme pro vás plány stropů, střechy i stěn.

 
Výkres skladby schodiště

Výkres skladby schodiště

Máte zájem o vyhotovení výkresu skladby schodiště na míru? Pro závazně objednané schodiště nabízíme bezplatné zpracování výkresu skladby na základě Vašeho projektu.

 
Nářadí

Nářadí

Využijte systémové nářadí Ytong, které zjednoduší a zrychlí práci na stavbě.

 
Zapůjčení pásové pily Ytong

Zapůjčení pásové pily Ytong

Výhodně vám zapůjčíme pásovou pilu na řezání tvárnic Ytong.

 
Zapůjčení kotoučové pily Silka

Zapůjčení kotoučové pily Silka

Výhodně vám zapůjčíme kotoučovou pilu na řezání tvárnic Silka.

 
Certifikované stavební firmy

Certifikované stavební firmy

Pravidelně školíme stavební firmy, které získávají certifikát.

 
Průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy

Při zakoupení minimálně 30m3 tvárnic Ytong si u nás můžete objednat PENB za cenu 2 904 Kč.

 
Služby Multipor

Služby Multipor

Dopravíme Vám zdarma materiál Multipor až na stavbu, zpracujeme Vám odborný posudek na vnitřní zateplení. Naši Mistři Vám předvedou správnou aplikaci systému Multipor.

 
Služby Silka

Služby Silka

Zpracujeme cenovou nabídku, výpis materiálu a vše dovezeme v požadovaný čas. Díky digitalizaci, technologii BIM a velkoformátovým produktům zjednodušíte a zrychlíte celou realizaci.

 

Odborný poradce pro obchod


Vyberte si v portfoliu služeb k výrobkům Ytong, Silka a Multipor to pravé pro svůj projekt

Kvalitní a bezplatný servis plus odborné poradenství zdarma po celý průběh hrubé stavby je neoddělitelnou součástí kompletního stavebního systému Ytong či Silka. Pomáháme stavebníkům, poskytujeme odborné technické poradenství, doporučíme certifikované stavební firmy, zkušenosti našich odborných mistrů i technologických poradců jsou samozřejmostí.

Nadstandardní servis

Stejně jako v jiných oblastech hraje i ve stavebnictví klíčovou roli lidský faktor. Prostřednictvím služeb se Ytong obrací k investorům a pomáhá jim k dosažení staveb vysoké kvality, a to efektivně a bez zbytečných výdajů.

  • Drobní stavebníci a investoři mohou počítat s pomocí při přípravě realizace nebo hledáním kvalifikované stavební firmy. Zapůjčíme nářadí, založíme první řadu tvárnic obvodového zdiva, doporučíme nevhodnější řešení pro obvodové stěny, připravíme nejvýhodnější cenovou nabídku na míru, včetně přesného výpisu materiálu, tzn., že vám nebude nic chybět ani přebývat, nabídneme výhodný balíček služeb pro stavebníky, samozřejmostí je také poradenství a dohled v průběhu celé realizace.
  • Stavebním firmám nabízíme proškolování, certifikace zaměstnanců, zdarma názorné instruktážní videa se správnými stavebními postupy a školení stavebních dozorů. Naši odborní poradci jsou připraveni konzultovat jakékoli problémy, mohou přijet přímo na staveniště a poradit s každou svízelnou situací.
  • Projektanti a architekti mohou počítat s potřebnými technickými podklady ke stavebnímu systému Ytong, statickým posouzením konstrukce, ale také s vyhotovením kladečských plánů stropů. Spolehnout se mohou také na telefonické a osobní konzultace s našimi technickými poradci.
  • Obchodním partnerům a prodejcům nabízíme výhodné podmínky pro nákup, dopravu a uskladnění našeho materiálu na prodejnách. Pořádáme školení pro prodejce stavebnin. Vzdělávací instituce a studenti mají možnost prohloubit si znalosti o stavebním systému Ytong formou přednášek a konzultací s technickými poradci. Realizujeme pro ně exkurze do výrobních závodů a poskytujeme studijní poklady, jako jsou brožury a vzorky materiálu Ytong.
.