Služby Ytong

Ytong: Prémiový stavební materiál + prvotřídní služby pro stavebníky.

Uvažujete o nákupu stavebního systému Ytong na váš dům? K nákupu materiálu vám poskytneme prvotřídní služby. Přesně spočítáme, kolik materiálu Ytong budete potřebovat, zboží dopravíme, založíme rohy vaší stavby, zapůjčíme profesionální nářadí a také bezplatně poradíme.

Bezplatné nacenění vašeho projektu

Zašlete nám projekt rodinného domu a my vám zpracujeme nejvýhodnější řešení a cenovou nabídku na míru.

více zde...

Doprava materiálu

Zajistíme dopravu stavebního materiálu Ytong z výrobního závodu přímo k vám na stavbu.

více zde...

Založení rohů zdiva

Využijte služby bezplatného založení rohů první řady tvárnic profesionálními Ytong mistry.

více zde...

Odborné technické poradenství

Ve fázi plánování i v průběhu samotné stavby domu vám naši techničtí poradci poskytnou telefonické i osobní konzultace nejen v kanceláři, ale i přímo na vaší stavbě.

více zde...

Kladečské plány

Máte zájem o vyhotovení kladečských plánů stropů?

více zde...

Nářadí

Využijte systémové nářadí Ytong, které zjednoduší a zrychlí práci na stavbě.

více zde...

Zapůjčení pásové pily

Výhodně vám zapůjčíme pásovou pilu na řezání tvárnic Ytong.

více zde...

Certifikované stavební firmy

Pravidelně školíme stavební firmy, které získávají certifikát.

více zde...

Vyberte si v portfoliu služeb Ytong to pravé pro svůj projekt

Kvalitní a bezplatný servis a odborné poradenství zdarma po celý průběh hrubé stavby je neoddělitelnou součástí kompletního stavebního programu Ytong. Pomáháme stavebníkům, poskytujeme odborné technické poradenství, doporučíme certifikované stavební firmy, poskytneme stavební postupy na DVD, zkušenosti našich odborných mistrů i technologických poradců jsou samozřejmostí.

 

Stejně jako v jiných oblastech hraje i ve stavebnictví klíčovou roli lidský faktor. Prostřednictvím služeb se Ytong obrací k investorům a pomáhá jim k dosažení staveb vysoké kvality, a to efektivně a bez zbytečných výdajů.

  • Drobní stavebníci a investoři mohou počítat s pomocí při přípravě realizace nebo hledáním kvalifikované stavební firmy. Zapůjčíme nářadí, založíme první řadu tvárnic obvodového zdiva, doporučíme nevhodnější řešení pro obvodové stěny, připravíme nejvýhodnější cenovou nabídku na míru, včetně přesného výpisu materiálu, tzn., že vám nebude nic chybět ani přebývat, nabídneme výhodný balíček služeb pro stavebníky, samozřejmostí je také poradenství a dohled v průběhu celé realizace.
  • Stavebním firmám nabízíme proškolování, certifikace zaměstnanců, zdarma názorné instruktážní videa se správnými stavebními postupy a školení stavebních dozorů. Naši odborní poradci jsou připraveni konzultovat jakékoli problémy, mohou přijet přímo na staveniště a poradit s každou svízelnou situací.
  • Projektanti a architekti mohou počítat s potřebnými technickými podklady ke stavebnímu systému Ytong, statickým posouzením konstrukce, ale také s vyhotovením kladečských plánů stropů. Spolehnout se mohou také na telefonické a osobní konzultace s našimi technickými poradci.
  • Obchodním partnerům a prodejcům nabízíme výhodné podmínky pro nákup, dopravu a uskladnění našeho materiálu na prodejnách. Pořádáme školení pro prodejce stavebnin. Vzdělávací instituce a studenti mají možnost prohloubit si znalosti o stavebním systému Ytong formou přednášek a konzultací s technickými poradci. Realizujeme pro ně exkurze do výrobních závodů a poskytujeme studijní poklady, jako jsou brožury a vzorky materiálu Ytong.