Webináře

Pozvánka na webinář:

Stropy a střechy v systému Ytong


Podle čeho vybrat správný typ konstrukce stropu nebo střechy, jaký je v nich rozdíl a jak se pracuje s těmito konstrukcemi v systému Ytong od projektu až po realizaci? Tak to všechno si povíme v dalším z dílů webináře. Zaměříme se na popis jednotlivých typů konstrukcí a jejich vlastnosti. Naším hostem bude kolega Ing. Robert Turanský, který má na starosti technickou podporu v Bratislavském a Trnavském kraji.

Těšíme se na Vás
15. 6. 2018 v 10:00!

 

 

POKYNY PRO PŘIHLÁŠENÍ NA WEBINÁŘ:
Po přihlášení vám přijde potvrzení o registraci. Několik dní před konáním webináře obdrží všichni přihlášení účastníci na mail, který zadali v přihlášce, pokyny k přístupu na webinář. Pro absolvování webináře budete potřebovat počítač nebo notebook (případně tablet), připojení k internetu, reproduktory nebo sluchátka. V případě jakýchkoli nesnází s připojením se můžete kdykoli obrátit na kontaktní telefon společnosti AZ Promo 286882025, kde bude připravena telefonická technická podpora.

 • Všechny termíny webinářů zde...

  • březen - 2. 3. 2018
  • duben - 20. 4. 2018
  • červen - 15. 6. 2018
  • červenec - 27. 7. 2018
  • září - 14. 9. 2018
  • listopad - 30. 11. 2018

Seznam již proběhlých webinářů

20. 4. 2018 od 10 hodin
Systémové řešení stavebních otvorů
Představili jsme vám praktický přehled všech řešení stavebních otvorů a dozvěděli jste se řadu užitečných tipů z praxe. Předvedli jsme si správně provedené kusové i skládané překlady. Vysvětlili, proč překlady nelze zpracovat ani řezat a podíváme se do vlastního vyztužení překladů. Ukázali si detaily konstrukčního řešení nosných překladů pro jednovrstvé i sendvičové zdivo.
2. 3. 2018 od 10 hodin
JAK SPRÁVNĚ ZAČÍT – MOŽNOSTI ZALOŽENÍ STAVBY
V tomto webináři jsme probrali možnosti založení staveb, jejich nutné hydroizolační, tepelněizolační a statické vlastnosti a především to, jak začít s vlastním zděním.
Nově začínáme stavby tvárnicí Ytong START a jako každá novinka s sebou přináší inovace a pokrok. Proto jsme se na vše podívali pěkně postupně od projektu po realizaci.
15.12.2017
SPRÁVNÉ PROVEDENÍ DETAILŮ JEDNOVRSTVÉHO ZDIVA OD PROJEKTU PO REALIZACI.
Naši technici Ing. Lucie Šnajdrová a Ing. Julius Síč Vám na postaveném fragmentu ze systému Ytong ukážou různé možnosti řešení jednovrstvé konstrukce. Dozvíte se, jak rychleji a efektivněji vyřešit tepelně technické detaily a potenciálně kritická místa. Dozvíte se řadu užitečných tipů z praxe a naučíte se navrhnout systémové řešení, které je snadno proveditelné a funkční.